Op.Dr.Sumeyra Tatar
Op.Dr.Sumeyra Tatar
Op.Dr.Sumeyra Tatar

Hasta Görüşleri

" Çok memnun kaldım harika üstü bir insan herkese tavsiye ediyorum nokta atışı yapmışım tercihimle herşey için teşekkürler. "
E.......
" Gebelik surecinde oncelikli ve onemli olan tek sey bebeginizi saglikla kucaginiza almaktır. Eger şartlar el verirse isterseniz dogal, isterseniz epidural ile, sezaryenden sonra tentene temas ile ssvd ile bebeginize kavusursunuz. Yaptıği tum mudahalelere sonsuz guveniyorum. Kızımı saglıkla kucagıma almayı kendisine borcluyum. Ayrica Dogum basladiginda beni hastanede karsiladigi icin kendisine cok cok tesekkur ederim. "
Y.....T.....
" Mükemmel bir doktor... iyi ki sizi tanıdım ıyi ki varsınız.. Allah yolunuzu açık etsin Sümeyra Hocam "
E.....Y.....
" 3 senedir yaşadığım vajinusmus sorununu tek seansta verdiği bilgiler sayesinde yendim, asıl önemli olan tedavi için karar vermek ve kendisine başvurmak, bir kadının kendi vücudunu doğru tanıması ve korkularından kurtulması için kendisi yeterli desteği verdi. Emekleri için teşekkürler.. "
E.....G.....
" Canım doktorum bu süreçte ki en büyük şansım ilgisiyle alakasıyla sakinliğiyle naifliğiyle kibarlığıyla en büyük yol göstericim her sıkıntımda aklıma takılan en ufak soruda bile içimi en güzel şekilde rahatlatabilen güzel insan. Sağ salim kızımıza sizin ellerinize doğurmak nasip olsun İzmir de gözü kapalı güvenebileceğiniz mükemmel bir doktor.♥️ "
M.....C....
" İki çocuğumun doğumunda da Sümeyra hanım doktorumdu. İlk çocuğumda anne karın sıvısında azalma olmuştu. Sümeyra hanım benimle ve çocuğumla titizlikle ilgilendi. Çocuğum sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. İkinci çocuğum için de kendisine güvenerek gittim. Ben kendisinden her bakımdan memnun kaldım. Kendisine teşekkür ederim. "
M.....H......
" Mükemmel bir dktr, ilgilenmesi , samimiyeti, bilgilendirmesi ve rahatlatıcı konuşmaları, dktruma çok teşekkür ederim sayesinde çok rahat bir dogum ve hamilelik gecirdim "
E.....Y.....
" Canım doktorum ilk başta cok tereddüt ettim nasıl olucak becerebilecek miyim diye ama korktuğum gibi olmadı randevuya geldığim zaman sizi gördükten sonra kafamda bırcok sey değişti ilk seansa vajınusmus tedavisini yendim yapamam dediğim birçok şeyi yaptım 3.seansa gerek kalmadan ilk senansta ve eşimle ilk denemede hersey yolunda gitti kasılmalarım korkularım gitti size çok teşekkür ederim sizi sevıyorum iyi ki sizin gibi yüreği güzel doktorlarımız var en kısa zamanda görüşmek üzere "
B.....A.....
" Anne bebek sağliği elvsedigi surece istediginiz gibi bir dogum sureciyle bebeğinize kavuşursunuz. Mekonyum yuzunden son anda sezaryen e girsemde dogumdan iki gun sonra ayaktaydım ve hicbir sancım olmadı. Bu kadar başarılı bir sezaryen her doktorun harcı degil. Kendisine her sey icin cok tesekkur ederiz "
Y.....
TOP